Son Haberler
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda sormak istediğiniz tüm soruları cevaplamaya çalışıyoruz. Firmamız İstanbul’un Bakırköy ilçesinde 1980 yılında İkinci El Eşya ve Antika üzerine açılmıştır. Firmamız İkinci El ev eşyaları, ofis eşyaları ve antika üzerine alım satım üzerine hizmet vermekteyiz. 1980 Yılından bu yana siz değerli müşterilerimize özenle ve güvenle hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmet verdiğimiz mahalleler Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Florya, Yeşilyurt, Yeni Mahalle, Osmaniye, ZuhuratBaba, Cevizlik, Zeytinlik, Şenlikköy, Sakızağacı, Kartaltepe, Basınköy olmak üzere hizmet vermekteyiz.

Bakırköy İkinci El Eşya Alanlar
Bakırköy İkinci El Eşya Alanlar

Bakırköy İkinci El Eşya Alanlar olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfıra yakın ev eşyalarını, ofis eşyalarınızı ve antika eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.

Hedeflerimiz arasında İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize ikinci el eşya alım ve satımı üzerine daha kaliteli ve profesyonel şekilde hizmet vererek sayın İstanbul halkına hizmet vermektir.

Bizlere ulaşmak artık eskisinden daha kolay. Çünkü artık internet ortamında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. berolikincielesya.com üzerinden yada 0539 723 5O 50 No’lu telefon numaramızdan bizlere ulaşarak ikinci el eşyalarınıza fiyat bilgisi alıp değerinde ürünlerinizi satabilirsiniz. Hakkımızda sormak istediğiniz tüm soruları bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Call Now Button2.El Eşya Satmak İçin Arayın